Zakład Kultury w Gdańsku – oferta

Szanowni Państwo,  z przyjemnością przedstawiamy Państwu  propozycję wspólnego spędzenia czasu  w Zakładzie Kultury  w Gdańsku przy al. Rzeczypospolitej 8  . 

Prosimy o zapisywanie się do dnia 27 listopada 2023 roku

Zapraszamy w dniu 02.12.2023 o  godz. 17:00 na spektakl pt. „Kłopoty małżeńskie”

– to komedia napisana na dwójkę aktorów .  Kinga i Robert to typowe małżeństwo z kilkunastoletnim stażem. Doświadczeni zawodnicy w małżeńskim sparingu. Mistrzowie   w swoich dziedzinach. Kłótnia, awantura, burda, czasem domowy cyrk, to ich chleb powszedni.Spotykamy naszych bohaterów w momencie przejściowym .Codzienność, rutyna, niewyjaśnione sprawy       i zamiecione pod dywan problemy doprowadziły oboje do ostateczności, do decyzji o rozwodzie. W ferii wzajemnych oskarżeń, kpin i złośliwości usiłują przeciągnąć Sąd i widzów na swoją stronę, a argumenty  mają coraz cięższy kaliber. Autorzy, nie stroniąc od żartu i dystansu  pokazują nam odwieczną damsko-męską walkę o dominację, o równouprawnienie, o to kto więcej w związek inwestuje, kto dla niego więcej poświęcił, czyje oczekiwania ważniejsze, czyje zaspokojone, a czyje zawiedzione….

 Czas trwania: 70 minut – bilety w cenie 45 zł

 

W dniu 03.12.2023 o godz. 19:00  odbędzie się  premierowy koncert świąteczny pt. Świąteczny Grzaniec muzyczny

– to wyjątkowa, premierowa propozycja miłego spędzenia czasu . Zostaniemy przywitani aromatycznym grzańcem herbacianym a następnie odbędzie się magiczny koncert wypełniony po brzegi świątecznymi hitami. Przy ciepłyc brzmieniach saksofonu wybrzmią głosy artystów  znanych z polskich scen muzycznych – Mateusza Felińskiego oraz Joanny Pasternak. Jazzowe przeboje Franka Sinatry, Elvisa Presleya , Celine Dion, Mariah Carey Eartha  Kitt czy  Michaela Buble wybrzmią w Zakładzie Kultury tylko w ten jeden wieczór.

Bilety w cenie 35 zł